Tente sistemleri güneş ışınlarından ve yağışlardan korumak için tercih edebileceğiniz en iyi sistemler arasında yer almaktadır. Sağlam ve dayanıklı olarak üretilen tenteler cafe ve restaurant alanlarında mevsimsel kullanım avantajları ile en sık tercih edilen ürünler arasındadır. Raylı pergola sisteminin en büyük özelliği ışıklandırma sistemi olduğundan bu tür mekanlar için vazgeçilmez ürün sınıfında yer almaktadır. Su geçirmez ve güneş ışınlarından etkilenmez özelliği sayesinde daha uzun ömürlü olan tente sistemi fiyat bakımından da uygun bir şekildedir. Otomatik veya manuel olarak açma/kapama seçeneği bulunan tentelerde kullanılan malzemeler 1.kalite olup, uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Proses yapı sistemleri olarak dış dekorasyon alanında verim alabileceğiniz ürün seçeneklerimiz ile Bursa, Ankara, İzmir, Balıkesir başta olmak üzere birçok ilde hizmet vermektedir.

Raylı Pergola Avantajları

Aşırı yağışlara karşı özel bir sisteme sahip olan tenteler üzerinde kar ve su birikintileri barındırmaz. %100 hava ve su yalıtımı sayesinde dört mevsim rahatlıkla kullanılabilen, 350kg m2’ye varan kar yükü taşıyabiliyor. İki farklı panel seçimi sayesinde istenilen ölçü ve genişlikte üretilebilir. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz tente sisteminde mekanınıza uygun renklerde farklı renklere sahip kumaş seçenekleri bulunmaktadırç

Raylı Pergola Fiyatları

Uygulanacak alana göre ölçü ve ebatlara göre m2 fiyatlarında değişiklikler gözlemlenebilir. Sektörde uzun yıllar hizmet veren firmalar arasında üretim ve satış konusunda en geniş bayi ağına sahip olan firmamız sayesinde pergola tente sistemleri konusunda uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Raylı Pergola Modelleri

View Details

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment